Instalace

Způsobů, jak nainstalovat KODiho na váš mobilní telefon, je několik, a mohou se lišit podle toho, jaký mobilní telefon vlastníte:
  • Nejjednodušší, univerzální řešení je stáhnutí programu přes wapovou stránku http://wap.kodi.cz, jejíž adresu zadáte ve wapovém prohlížeči vašeho telefonu. Ze seznamu všech verzí vyberete tu pravou pro váš telefon (při výběru vám pomůže formulář v záhlaví této stránky) a stáhnete soubor JAR (a případně i JAD, pokud jej váš telefon vyžaduje). Po dokončení stahování by mobilní telefon měl sám vybídnout k nainstalovaní nové aplikace. Samozřejmou nevýhodou této metody je, že pokud nevlastníte tarif s neomezenými datovými přenosy, za přenesená data operátorovi zaplatíte.
  • Další možností je stáhnout si soubory JAR a JAD z těchto stránek a nainstalovat je do telefonu pomocí datového kabelu, infračerveného portu nebo bluetooth. K instalaci je často potřeba speciální software (např. u telefonů značky Nokia je to Nokia PC Suite nebo Gammu). Přesný postup instalace byste měli nalézt v manuálu vašeho telefonu.